Já

Studium

 • NLP a hypnóza podle Ericksona
  Bhagat Johan Zielhoffer německá společnost DVNLP
 • Regrese
  Mgr. Klára Hanzalová
 • Škola hypnózy
  Phdr. Jiří Zíka
 • Technika emoční svobody EFT
  Mgr. Klára Hanzalová
 • Výklad tarotových karet
  Mgr. Klára Hanzalová
 • Rodinné konstelace
  Bhagat Johan Zielhoffer
 • Symbolová Terapie Vhledem
  Mgr. Klára Hanzalová
 • Mediace
  JUDr. Radka Medková

O mně


Jmenuji se Petra Koubková a jsem žena, která věří, že každý člověk může prožít hodnotný život a nejen ho prožít, ale dokonce si jej i užít. Od mládí se zabývám psychologií, a bohužel i přes mou touhu ji studovat na vysoké škole, mě osud zavál jinam. Vystudovala jsem ČVUT obor geodézie a kartografie a psychologie zůstala mým koníčkem. Mými velkými učiteli jsou osobně něměcký psycholog Bhagat Johan Zielhoffer, psycholožka Mgr.Klára Hanzlová a spousta dalších významných lidí v mém životě. Jsou to i naše tři báječné děti a skvělý partner, díky kterému jsem se hodně o vztazích naučila.
Když jsem se před 10 lety rozhlédla po svém životě, rozhodla jsem se již ne ke studiu klasické psychologie, ale šla jsem cestou alternativních metod, které dokáží lidem pomoci orientovat se ve svém životě a nalézt svoji cestu. Zcela převratným se pro mě stalo studium NLP a hypnózy podle Miltona Ericksona. Je to krásný a jemný nástroj pro znovunalezení smyslu života a podívání se sama na sebe z jiného úhlu. Pohled, který se mi naskytl, mě zcela okouzlil a proto jsem se rozhodla dávat tréninky spokojeného života svým přátelům. Poté, co byli velmi spokojeni, jsem postupně měla více klientů a tak jsem se rozhodla dát svému celoživotnímu koníčku místo ve svém pracovním životě. V současné době mám tedy dvě povolaní a jak mě krásně nazvali v podnikatelském klubu Empiria 21 jsem a cítím se být "hypnotizující geodetkou".
Výhodu vidím v tom, že jsem stále ve spojení s realitou každodenního života normálního člověka, a to mi dovoluje vytvořit si nadhled a přitom mít pochopení pro problémy zdánlivě nedůležité. Vzdělání si stále doplňuji a s radostí rozvíjím své schopnosti.
Práce s klienty mě nesmírně baví a naplňuje. Mezi mé nejvyšší hodnoty v současné době patří Láska, Vnitřní svoboda a Respekt.