Co nabízím


Vztahy i partnerské

Jste ztracení ve svých vztazích, nevíte co dělat, nevíte jak dál? Opakujete stále stejné chyby? Toužíte po vysněném vztahu? Věříte a hledáte toho pravého nebo tu pravou? Neztrácejte čas, vše je mnohem jednodušší než se zdá. Můžeme se podívat na váš současný vztah ve Výkladu karet a poté díky NLP, STV nebo Párovému kriskrosu pochopit a najít svoji cestu.

Fobie

Fobie mívá více vrstev, které můžeme společně a postupně odkrýt za použití EFT, STV a NLP.

Zvládání truchlení

Máte pocit prázdna, nevidíte okolní svět pod záclonou svého smutku? Zkusme ji společně poodhrnout a podívat se, jaké to je vnímat a možná občas i radovat se ze života. NLP je ta správná volba. Vhodné i k řešení mazlíčků.

Deprese

Jste smutní více než je zdrávo, zdá se Vam že jste se zapomněli radovat a smát? Chcete to znovu umět? Ideální pomoc je originální a prověřená STV - Symbolová terapie vhledem Mgr.Kláry Hanzalové nebo Regresní terapie.

Rozchod + rozvod

Chcete ho zvládnout a nezbláznit se? Chcete ho zvládnout s noblesou a na úrovni? Chcete žít dál a rozchod vnímat jako učení a ne jako katastrofu? Věřte, že rozchodem ani rozvodem život ani svět nekončí, naopak někdy i začíná... Díky NLP a její Uvolňování závislostí nebo Párovému kriskrosu či Rodinných konstelací bude pro vás situace jednodušší a můžete ji zvládnout s větsím nadhledem ke svému prospěchu i k velkému prospěchu svých dětí. Viz Důstojný rozchod.

Pocity

Vše je relativně v pořádku a vy nemáte důvod k nespokojenosti, přesto váš pocit je úplně jiný... Cítíte, že je Něco ve Vašem životě jinak než se zdá? Rodinné konstelace jsou to pravé.

Výklad karet

Výklad Tarotových karet je prastarou metodou díky které se můžeme podívat na důležitá témata našeho života. Zajímá Vás vývoj nějaké události nebo vztahu? Chcete se správně rozhodnout? Vřele dopručuji.

Konflikty

Štvou Vás lidi? Zdá se Vám, že většina lidí kolem Vás nejsou normální? Chcete žít život bez konfliktů, v klidu a míru s ostatními i sami se sebou? Není to lehké v dnešním světě plném negativity, v každodenním tlaku a spěchu. Ale je to možné. Díky NLP nebo STV sejmout tlak a tíhu a pak prozkoumat, porozumět sobě i druhým a naučit se žít spokojeně podle vlastních hodnot.

Rodinné konstelace

Přebírání rodinných vzorců z generace na generace vede k osudové nesvobodě. Pojďte žít svobodně svůj život, bez rodinné generační zátěže, ohromě se Vám uleví. Bližší info o metodě viz Rodinné konstelace.

Hry mysli

Chcete být sami sebou? Přestaly Vás bavit zastaralé programy a hry Vaší mysli? Pojďme je prozkoumat a vytvořit nové a takové, které Vám budou vyhovovat a vy se v nich budete cítit jako v šatech ušitých přesně na míru. Neurolingvistické programování NLP nebo Symbolová terapie vhledem STV jsou pro naše hry skvělé.

Osobní rozvoj

Je skvělou prevencí proti psychickým nehodám a také vytvářením většího komfortu pro naše JÁ, chcete-li pro naši duši. Zkrátka, kdo by se nechtěl cítit jako ve vlastní peřince. Projďeme cestou geniálního NLP. Můj Navrhovaný program na osobní rozvoj naleznete na Osobní rozvoj.

Meditace

Chcete začít prozkoumávat úplně novou a nádhernou oblast vlastního JÁ? Krajinu naplněnou nekonečnou prázdnotou a nekonečné prázdno naplněné úžasným bohatstvím? Utěšte svoji mysl a nechte se hýčkat za doprovodu hudby a příjemného slova. Postupně se pak naučíme jak do této krajiny vlastního ticha vstoupit.

Výklad karet